Dangus

Todėl melskitės taip:
„Tėve mūsų, kuris esi danguje…“
Mato 6, 9

Kai pirmasis kosmonautas sugrįžo iš kosmoso, popiežius pasikvietė jį ir paklausė, ar šis matęs Dievą. „Ne, atsakė kosmonautas.“ – „Ak, taip ir maniau, – atsakė popiežius. – Bet prašau, tik niekam nesakyk!“ Netrukus paskambino Sovietų sąjungos prezidentas ir paklausė to paties: „Ar ten, aukštai, matei Dievą?“ Ką turėjo atsakyti kosmonautas – juk jis davė žodį popiežiui… Ir atsakė: „Taip, mačiau.“ – „O, – atsakė prezidentas. – Taip ir maniau… Bet prašau, tik niekam daugiau nesakyk!!!“
Be abejo, tai tik nedidelis anekdotas. Dievas yra danguje, bet kur yra dangus ir kas jis apskritai?
Yra tokie linijiniai gyvūnėliai. Jie gyvena vienoje dimensijoje. Nes juda tik tiesiai, į priekį ir atgal, bet niekada neina į šoną. Linijiniai gyvūnėliai to negali matyti. Jie mano, kad daugiau nieko nėra, jie gali iš tikrųjų eiti tik į priekį ir atgal pagal savo liniją.
Tačiau yra dar ir  antroji dimensija – plokštieji. Plokštieji gyvūnėliai gali eiti į priekį, į šonus, atgal ir suktis ratu. Jie kur kas pranašesni už vargšus linijinius.
Yra ir trečioji dimensija: ilgis, plotis ir aukštis. Šie erdviniai gyvūnėliai kartais perkerta kitų gyvūnėlių tiesiąsias linijas ar plokštumas ir tai visada sukelia didžiulę nuostabą. Kas tai buvo? To neįmanoma paaiškinti. Šių aukštesnių dimensijų neįmanoma suvokti. Tai turi būti stebuklas ar Dievas. Plokštieji gyvūnėliai kartais erzina linijinius ir stumia juos šalin. Jie gali būti ir labai brangūs linijiniams gyvūnėliams, priklausomai nuo jų nuotaikos…
Taigi egzistuoja daug daugiau dimensijų, nei mes galime įsivaizduoti. Galbūt šis dangaus, kaip aukštesnės dimensijos, aprašymas mums suprantamiausias. Dangus persmelkia mus. Jis gali bet kuriuo metu įsikišti į mūsų dimensiją ir nuolat tai daro, pvz., kad išlaikytų planetas ir žvaigždes jų orbitose.
Dievas nėra toli, tik mes negalime Jo suprasti ar pamatyti. Jo pasaulis, dangus, persmelkia mūsiškį. Mes nuolat su Juo susiję per maldą (tai kaip telefonas į dangų), ir JIS bendrauja su mumis per savo Dvasią, kuri mums kalba ir padeda suprasti Bibliją. Dievo įsikišimas į mūsų pasaulį yra pats natūraliausias dalykas, koks tik gali būti. JIS negyvena už mėnulio ar už paskutinės žvaigždės. JIS yra čia! Jis mato ir girdi mus, JIS mus sukūrė ir mus myli, Jis mėgsta mums padėti!

Ačiū, Jėzau, kad Tu esi šalia! Ir kad Tu viską matai! Tu gali bet kada įsikišti ir padėti, nes esi šalia. Tu esi dangaus ir žemės Viešpats. Tu visuomet tari lemiamą žodį ir įvykdai savo valią, net jei stipriai priešinamasi. Tu esi mano Dievas!!!

Biblijos skaitinys šiandien:  Pradžios 3 (1 Mozės)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *