Pamąstymas

„Tu padengi man stalą
mano priešų matomoje vietoje,
patepi dosniai mano galvą aliejumi;
sklidina mano taurė!
Tik gerumas ir ištikimoji meilė lydės mane
per visas mano gyvenimo dienas,
ir aš visados gyvensiu VIEŠPATIES Namuose.“
Psalmyno 23, 5-6

Kaip gera, Viešpatie, gyventi iš Tavo malonės! Galiu atlikti savo darbą neišgyvendamas egzistencinių baimių. Tas bizūnas, tas nuolatinis: „Tu privalai, Tu privalai, privalai!“, ir „Greičiau, paskubėk, davai, davai!“, – daugiau nebekamuoja manęs. Darau tai, ką galiu, o Dievas rūpinasi visu tuo, ko negaliu. Kaip tai atpalaiduoja! Kasdieninė kova dėl išgyvenimo pagaliau baigėsi!
Noriu būti patenkintas tuo, ką Viešpats duoda. Man daugiau nereikia siekti dalykų, kurie man nepriklauso. Ne, JIS tiksliai žino, ko man reikia, ir tai suteikia. Žinoma, aš mielai turėčiau naują gražų automobilį. Tačiau iki šiol ir senasis visai neblogai važiavo, ir Viešpats rūpinosi, kad jis nesustotų. O jei taip atsitiks, tuomet Viešpats pasirūpins ir tuo. Kaip gera, kad JIS apie tai taip pat mąsto, ir man nereikia laužyti galvą ir mėšlungiškai ieškoti išeities, kaip įsigyti naują automobilį.
Mūsų gyvenimas nepriklausomai nuo sunkumų ir net jų apsuptyje gali būti lengvas. Nes mūsų tikėjimas yra: Viešpats manimi gerai rūpinasi. JIS padengia man stalą pavydulingų ir nirštančių priešų akivaizdoje. JIS patepa mano galvą savo ramybės Dvasia ir su kaupu pripildo mano džiaugsmo taurę. Jo gerumas ir malonė lydės mane per visas mano gyvenimo dienas ir aš visuomet liksiu saugus ir apsaugotas Jo namuose.

Dėkoju, Jėzau, Tau dar kartą!!! Taip, iki šiol Tu visuomet gerai manimi rūpinaisi. Man teko patirti ir sunkumų, bet dažniausiai tuomet, kai norėdavau viską paimti į savo rankas. Ne, geriau jau lauksiu Tavo gerumo; nes Tu geriau už mane gali manimi pasirūpinti! Taip, Tu esi mano Gerasis Ganytojas, Kuris saugiai mane veda į tikslą.

Biblijos skaitinys: 44 psalme 1 – 15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *